Про підприємство

Підприємство ТДВ « Об’єднання Дніпроенергобудпром» - один з найбільших виробників України залізобетонних виробів, будівельних ЗБ конструкцій для енергетичного, промислового, сільськогосподарського і житлового будівництва, а також має можливість прийняти участь у виконанні проектних та будівельних робіт в промисловій, житловій та сільськогосподарських галузях народного господарства.

На сьогоднішній день основними видами продукції, що випускається нами є:

ЗБВ сільськогосподарського призначення

ЗБВ сільськогосподарського призначення шириною 18,21 і 33 метри,довжиною кратною 6 м;

Плити для автомобільних доріг

Плити для автомобільних доріг, а також аеродромні плити (ПАГ-14)

ЗБВ для промислового

ЗБВ для промислового, спеціального, енергетичного будівництва – від свайних фундаментів до унікальних конструкцій Атомних електростанцій

Конструкції для об’єктів соціально-побутового і адміністративно-виробничого призначення, та багато іншого

Залізобетонні опори для ліній електропередач, бетонні блоки, конструкції огорожі

Перевага співпраці

Наше підприємство має великий досвід в освоєнні нових видів залізобетонних виробів, для цього у нас є парк спеціалізованого устаткування і команда висококваліфікованих професіоналів, дипломованих фахівців. Ми здатні в найкоротші терміни, з мінімальними витратами і високим рівнем якості виготовити ЗБВ і здійснити доставку продукції. Перевага співпраці з нами полягає в тому, що ми не просто займаємось виготовленням якісної продукції, а пропонуємо своїм замовникам цілий комплекс пов’язаних з цим послуг, починаючи від консультації, проектування, доставкою готової продукції і закінчуючи монтажем. Вигідне територіальне розташування нашого підприємства – центр України, дозволить Вам значно заощадити на доставці готової продукції, тим більше що відвантажувати продукцію ми можемо усіма видами транспорту: водним (в наявності два власні причали), залізничним і автомобільним транспортом.
Досвід роботи з 1962 року
Висока якість перевірина роками
Висококваліфікований персонал
Доставка авто та залізничним транспортом
Виконуємо монтаж

Наші клієнти

KERNEL
Глобино
Укргазаидобування
Дніпровська
Астарта-Київ
Нібулон
Замовити зворотній дзвінок
Залишити заявку