02.03.2020

Вітання Марону Івану Едуардовичу!

Історія розвитку «Об’єднання» та селища Власівки нерозривно пов’язано з Вашим ім’ям. Ваша енергія, інтелект, творчий підхід до вирішення складних завдань від самого початку роботи на посаді генерального директора прославили очолюване Вами підприємство на увесь Радянський Союз, його згадували з найвищих трибун, а досвід переймали іншу підприємства галузі.

2.jpg

Під Вашим керівництвом здійснювалися соціальні програми, метою яких було покращення умов життя працівників «Об’єднання», мешканців селища Власівки та міста Світловодська. Житлові будинки, дитячі садочки, міський палац культури, селищний Будинок культури та інші інфраструктурні об’єкти – це те, що десятиліттями нагадуватиме людям про підприємство, яке Ви очолюєте.

Ви сформували та виховали ціле покоління керівників – професіоналів, здатних виконувати найскладніші завдання щодо організації виробництва, впровадження нових технологій та виробів, про здібності яких кажуть – «школа Марона».

3.jpg

У складних, нестабільних економічних та політичних умовах молодої ринкової економіки України Ви змогли зберегти виробничу базу «Об’єднання» та його колектив, забезпечити роботою своїх підлеглих. Підприємств, які змогли це зробити, в Україні одиниці.

З роками Ваша енергія та завзятість не зменшилася, а лише поєдналися з величезним досвідом і знаннями.

Бажаємо Вам нових професійних звершень, міцного здоров’я та родинного затишку.


Замовити зворотній дзвінок
Залишити заявку