17.08.2018

Основні переваги дороги із залізобетонних плит ПАГ-14.

Швидкість монтажу - покриття з дорожніх плит можна підготувати набагато швидше звичайної асфальтової дороги, оскільки для нього не потрібно ретельної підготовки підстави, а плити при наявності спеціальної техніки можна укласти досить швидко.

Ціна - дорога покладених залізобетонних плит вийде набагато дешевше аналогічної асфальтової. За якістю така дорога нічим не відрізнятиметься, але дозволить істотно скоротити бюджет.

Універсальність - таку дорогу можна прокласти практично в будь-якій місцевості без істотних витрат на земляні і супутні роботи.

Надійність - дороги з правильно покладених залізобетонних плит набагато надійніше асфальтових. Вони добре пручаються перепадів температур (влітку дорога не «пливе», а взимку не тріскається) і витримують набагато більші навантаження, наприклад, від важкої будівельної або вантажної техніки.

Можливість демонтажу - на відміну від традиційних асфальтових доріг, дороги із залізобетонних плит можна відносно швидко демонтувати або перенести в інше місце, якщо потреба в них пройшла. Наприклад, ці дороги дуже зручно використовувати для організації тимчасових під'їздів до будівельних майданчиків, складських територій та іншим схожим об'єктів. Плити дорожні на сьогоднішній день є досить популярним елементом для пристрою автомобільних шосе.

Можливість облаштування тимчасових доріг. При цьому можна використовувати одні і ті ж дорожні плити. Тобто матеріали демонтуються, перевозяться і укладаються на новому місці. При цьому якість заново влаштованої дороги буде дуже високим.

Висока міцність доріг, покладених за допомогою плит залізобетонних. Такі дороги можуть використовуватися без загрози пошкодження навіть для важкого автотранспорту.

Висока швидкість пристрою дороги. Щоб укласти бетонні плити, все, що потрібно зробити попередньо, - це створити піщану подушку, яка може перебувати безпосередньо на грунті. До того ж, отримана дорога не вимагає додаткових витрат часу на висихання - буквально відразу ж по ній можна дозволити рух транспорту.

Дорожні плити відмінно пристосовані для складних умов експлуатації так, як мають продуману конструкцію і хороший захист від вібрацій. Вироби виготовляється у формі прямокутника.

Кожна плита має спеціальні металеві петлі за допомогою яких здійснюється їх установка в проектне положення. При необхідності плита може переміщатися в подальшому.

Під час облаштування доріг поверх плит допускається вкладання додаткового шару бетону або асфальту.

Найбільш важливою особливістю виробів вважається їх більша доступність і невисока вартість.

Будь-які маніпуляції з матеріалом здійснюються краном або підйомником. Якщо передбачається, що дорога матиме велику автотранспортну завантаження, то використовуються плити залізобетонні, які мають додаткове армування плити. Останні називають напруженими і застосовують також для особливо великого транспорту.

Ще один вид матеріалу для прокладки доріг - плити аеродромні (плити ПАГ), які використовуються не тільки для будівництва аеродромів, а й для облаштування полотна для важкого автотранспорту. Один такий елемент має вагу близько 4,2 т, а завдяки використанню залізобетону вдається досягти високої міцності і довговічності всієї конструкції. Плити аеродромні відрізняються швидкістю укладання і надійністю.

В основному дорожні плити використовують для прокладки проїжджої частини доріг, особливо в місцях проїзду великовантажного транспорту.

Плити залізобетонні попередньо напружені ПАГ-14 для аеродромних покриттів призначаються для пристрою збірних залізобетонних покриттів аеродромів, доріг і територій. Робоча моментальна навантаження до 75 тн на кв.м, в районах з розрахунковою температурою до -60 ° С.

Плити ПАГ 14 вироблені на заводі виконані в точній відповідності з нормативною документацією (ГОСТ 25912.1-91, ТУ 5846-001-69142972-2011). Всі вироби проходять ретельну перевірку якості. На підприємстві є власна лабораторія. На кожну партію виробів виписується паспорт якості!

Плита дорожня ПАГ 14 (плита аеродромна гладка товщиною 14 см) виготовляється з важкого бетону з посиленим армуванням напруженою арматурою. Завдяки сучасній технології виробництва та використання якісної сировини ПАГ 14 має підвищену міцність і стійкістю до будь-яких зовнішніх впливів.

Вона ідеально відповідає вимогам, що пред'являються до аеродромних покриттів, і є чудовим дорожнім будівельним матеріалом, що забезпечує високі характеристики дорожнього полотна.

Широка область використання дорожніх плит ПАГ 14 обумовлена їх чудовими експлуатаційними характеристиками, які визначають основні переваги плит:

  • Висока міцність дорожнього покриття. Будь-яка плита ПАГ 14 розрахована не менш ніж на 14-тонну пряме навантаження.
  • Тривалий термін використання ПАГ 14, перевищує терміни експлуатації переважної більшості традиційних дорожніх матеріалів.
  • Висока швидкість будівництва доріг і простота технології укладання, завдяки чому значно скорочуються терміни здачі об'єктів. Особливо важливим це обставина є для прокладки доріг у віддалених місцевостях.
  • Чудова волого і морозостійкість, що дозволяє використовувати ПАГ 14 в регіонах з найбільш суворими кліматичними умовами.
  • Можливість багаторазового використання дорожніх плит ПАГ 14 і висока рентабельність їх застосування для прокладки тимчасових доріг і під'їзних шляхів.
  • Різноманітність форм випуску, яке дозволяє реалізовувати будь-які, найскладніші інженерно-будівельні проекти.

19 Августа 2021

З Днем Незалежності!

З Днем Незалеженості!

Дізнатися більше

9 Февраля 2021

Китайська делегація відвідала ТДВ "ОДЕБП"

Китайська делегація відвідала ТДВ "ОДЕБП"

Дізнатися більше

Замовити зворотній дзвінок
Залишити заявку