05.05.2018

Наша мета — модернізація виробництва, освоєння нових видів продукції

За словами директора Головного заводу Михайла Бур’янського, ПП1 — є аналогом ПАГ-14, ефективність яких у Світловодську вже доведена часом на відтинку вулиці Бойка, асфальтне покриття якого, за більш-менш сильного дощу, начисто змивалося донизу. Але зараз про це — як сюди "лягли" ПАГ-14 — вже майже всі забули… До того ж, Михайло Миколайович аніскільки не сумнівається в ефективності покриття цими плитами і ділянки вулиці Єгорова, яке наразі здійснює ТОВ "Укрмодуль" (директор Ігор Марон).
Але чому ПП1 директор вважає продовженням ПАГ-14, але значно прогресивнішим?.. Якщо не вдаватися до специфічної технічної термінології, ПП1 є абсолютно новим виробом і на теренах України не виробляється.

"До того ж, — підкреслює Михайло Миколайович, — ПП1 є запатентованим продуктом ТДВ "Об’єднання Дніпроенергобудпром" (генеральний директор Іван Марон), який було розроблено конструкторським бюро нашого "Об’єднання". А саме Матвієнком Андрієм Петровичем і Шевелою Миколою Олександровичем ".

…І ось — 13 квітня 2018 року, енергоремонтно-механічний цех №3: перша форма в обрамленні різнокольорових повітряних кульок та урочистої червоної стрічки. Честь перерізати її було надано бригадирові бригади з виготовлення металоформ, яка до втілення розробки КБ ОДЕБП має безпосередню причетність, Валерію Хижняку, який вже наступного відзначив свій 50-річний ювілей.
"І це не випадково, — говорить начальник цеху Наталія Балан, — Валерій Миколайович — високопрофесійний електрогазозварювальник, який працює в "Об’єднанні" з 1986 року. А в нашому цеху — з 2017 року, тож, щойно ми освоїли випуск ПАГ-14, наш колектив вирішив однозначно: перерізати стрічку ПП1 має саме він. У такий спосіб ми вирішили привітати свого колегу з днем народження!".
Крім цього Наталія Валентинівна, користуючись нагодою, назвала й інших працівників свого цеху, завдяки яким сталося "народження" ПП1… Це майстер цеху, а також рідний брат ювіляра, Василь Хижняк, Сергій Онохін, Віктор Куценко, Олександр Кузьмич, Іван Панченко, Андрій Тімошицький. До речі, додає начальник цеху, Андрій — з молодого поповнення Головного заводу, який вже встиг зарекомендувати себе професійними здібностями. Також Наталія Балан не оминула відзначити і фрезерувальника Миколу Дерев’янка і кранівницю Вікторію Лагно. А ще — заступника директора Головного заводу Олега Кириченка і головного інженера ГЗ Бориса Карачевцева — за належну організацію виробничого процесу та за безперебійне постачання комплектуючих матеріалів, зокрема, високоякісним листовим металом, завдяки чому Головний завод освоїв випуск ПП1.

Як зазначив директор Головного заводу Михайло Бур’янський, в умовах жорсткої конкуренції, головне завдання, що стоїть перед колективом — це освоєння нових видів продукції, яке забезпечить ритмічну роботу ТДВ "Об’єднання Дніпроенергобудпром ".Замовити зворотній дзвінок
Залишити заявку