23.08.2018

Головному заводу 55 років

Головний завод – це головне підприємство нашого об’єднання «Дніпроенергобудпром», яке довгий час, більше 40 років, очолює Марон Іван Едуардович. Головний завод – найбільший виробник збірного залізобетону в Україні, який виробляє конструкції любої складності, від тротуарної плитки до сільськогосподарських будівель любої складності. Продукцію Головного заводу знають в багатьох країнах Європи. Головний завод завжди був і є передовим підприємством об’єднання , на якому працювали і працюють прекрасні люди.

55 років. Ювілей. Це велике свято для людини! А що казати про підприємство? Не багато організацій можуть похвалитись таким віком, но сьогодні ми з гордістю заявляємо Головному заводу ТДВ «ОДЕБП» - 55 років! За ці роки підприємство пережило підйоми та спади, найжорсткішу кризу 90-х років, но при цьому змогло зберегти серце підприємства – виробничу базу, а найголовніше – колектив, бо як відомо, без людей любе виробництво, люба техніка – мертві.

Колектив Головного заводу, його управлінці на чолі з директором Бур’янським Михайлом Миколайовичем направляють всі зусилля, інтелект, технічний потенціал на пошук замовників, партнерів, освоєння нових виробів, впровадження прогресивних технологій, творчих підходів.

Бажаємо усім працівникам трудового довголіття, життєвої енергії, тепла і сімейного затишку, стабільності та процвітання Головному заводу!

19 Августа 2021

З Днем Незалежності!

З Днем Незалеженості!

Дізнатися більше

9 Февраля 2021

Китайська делегація відвідала ТДВ "ОДЕБП"

Китайська делегація відвідала ТДВ "ОДЕБП"

Дізнатися більше

Замовити зворотній дзвінок
Залишити заявку