Керівники

director

Марон Іван Едуардович

Генеральний директор ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром»

З 1974 року І. Е. Марон – генеральний директор ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром» найпотужнішої компанії будівельної індустрії, з однієї з найбільших баз України з виробництва будівельних конструкцій для енергетичного, промислового і житлового будівництва, постачальника унікальних будівельних конструкцій для всіх теплових і атомних електростанцій колишнього союзу, Атоммашу, Волзького і Камського автозаводів, країн Азії і близького Сходу. Підприємство яке завжди в авангарді будівельної думки за рахунок введення у виробництво будівельних конструкцій на основі нових технологій. Іван Едуардович – людина ще того гарту, коли винаходи і раціоналізаторство були в пошані й усіляко заохочувалися. На підприємстві ці традиції продовжують розвивати, адже наявність висококваліфікованого персоналу й застосування передових технологій, матеріалів і обладнання є гарантією задоволення та індивідуальний підхід до будь-яких побажань замовників.

Великі масштаби соціальних програм , які були здійснені за ініціативи Івана Едуардовича, адже його життя сповнене благородства і творчих пошуків. Пріоритетом його таланту являється постійне піклування про добробут колективу, чуйне ставлення до кожного працівника, справді батьківська турбота про людей. На рахунку генерального директора десятки багатоповерхових житлових будинків, дитячі садки, Будинок культури, музична школа, медичний заклад та інші об’єкти соціально-культурної сфери, в тому числі духовного призначення. Допомагає дитячим садкам, школам, будинкам-інтернату для інвалідів та похилого віку, школі-інтернату для дітей, медичним закладам, храмам, воїнам бойових дій.

Іван Едуардович – Заслужений Будівельник України, Заслужений енергетик СРСР, лідер ХХІ століття, багато років депутат міської та обласної рад, має чимало нагород: орден «Знак Пошани», два ордени Трудового Червоного Прапора, орден Жовтневої Революції, ордени, які вручав президент України – «За заслуги» ІІ і ІІІ ступеня, медаль «Лідер ХХІ століття», срібну Георгіївську медаль «Честь. Слава. Труд», медаль « За доблесну працю», Медаль Святого Князя Володимира, Почесну відзнаку облдержадміністрації «Честь і слава Кіровоградщини».

Ім’я І.Е. Марона занесене до « Золотої книги української еліти» та книги « 500 впливових особистостей України».

Замовити зворотній дзвінок
Залишити заявку